Blemishes and pores

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Perfect Skin Refiner
Perfect Skin Refiner Skin Renewal Cream NIGHT 50 mL   Optimum balance of resur..
5.800 MKD
без ДДВ: 4.915 MKD
Radiant Night Peel
Radiant Night Peel 15%A.H.A Concentrate Class I medical device 40 mL   Optimum..
3.200 MKD
без ДДВ: 2.712 MKD
RE[COVER] COMPLEXION SPF50
RE[COVER] COMPLEXION SPF50 High Coverage Corrective Foundation 7.5 G   The..
3.200 MKD
без ДДВ: 2.712 MKD
RHA® Micellar Solution
RHA® Micellar Solution                    &nb..
1.900 MKD
без ДДВ: 1.610 MKD
RHA® Serum
RHA® Serum Regenerative Skin Concentrate 30 mL The highest concentration of RHA® patented ..
5.800 MKD
без ДДВ: 4.915 MKD

Начин на купување

На TEOXANE (IPSUM) интернет продавницата купувањето online е едноставно и брзо. Додадете го во кошничка саканиот производ и внесете ги бараните податоци за испорака и наплата преку картичка или фактура. Следете ги едноставните инструкции и нарачаниот производ ќе ви биде доставен најдоцна за 2 работни дена.

Контакт

  • +38970221389 +38970221389
  • gavrilovski@ipsum.mk gavrilovski@ipsum.mk
  • Ipsummedicalsolution

Facebook

TEOXANE © 2020. UKION SHOPS