Hydra roller

2.000 MKD
без ДДВ: 1.695 MKD
Шифра на производ: Hydra roller
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

A hydra roller is a skin care device used to help rejuvenate the skin, treat acne scarring, and reduce signs of aging.

- 64 Gold Titanium Needles
- Improves Fine lines and wrinkles
- Fade out pigmentations, spots and scars
- Hydration/ Whitening

Needle Sizes:
0.5 mm
1.0 mm

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Начин на купување

На TEOXANE (IPSUM) интернет продавницата купувањето online е едноставно и брзо. Додадете го во кошничка саканиот производ и внесете ги бараните податоци за испорака и наплата преку картичка или фактура. Следете ги едноставните инструкции и нарачаниот производ ќе ви биде доставен најдоцна за 2 работни дена.

Контакт

  • +38970221389 +38970221389
  • gavrilovski@ipsum.mk gavrilovski@ipsum.mk
  • Ipsummedicalsolution

Facebook

TEOXANE © 2020. UKION SHOPS