Skin Hydration

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Advanced Filler - dry skin
Advanced Filler Derma-Restructuring Anti-Wrinkle Cream Dry Skin 50 mL   Optim..
5.800 ден.
без ДДВ: 4.915 ден.
Advanced filler - normal/combined skin
Advanced Filler Derma-Restructuring Anti-Wrinkle Cream Normal to Combination Skin 50 mL Optim..
5.800 ден.
без ДДВ: 4.915 ден.
Advanced Perfecting Shield SPF30
Advanced Perfecting Shield SPF30 Daily Urban Defense Antioxidant-Anti - pollution COMPLEXIO..
3.800 ден.
без ДДВ: 3.220 ден.
Deep Repair Balm
Deep Repair Balm Ultra-Comfort Soothing Balm 30 mL   Optimum balance of RHA® p..
2.200 ден.
без ДДВ: 1.864 ден.
R [II] Eyes
R [II] Eyes RHA® Eye Contour Suitable For Sensitive Skin 15 mL Specifically designed for the e..
3.300 ден.
без ДДВ: 2.797 ден.
RHA® Micellar Solution
RHA® Micellar Solution                    &nb..
1.900 ден.
без ДДВ: 1.610 ден.
RHA® Serum
RHA® Serum Regenerative Skin Concentrate 30 mL The highest concentration of RHA® patented ..
5.800 ден.
без ДДВ: 4.915 ден.

Начин на купување

На TEOXANE (IPSUM) интернет продавницата купувањето online е едноставно и брзо. Додадете го во кошничка саканиот производ и внесете ги бараните податоци за испорака и наплата преку картичка или фактура. Следете ги едноставните инструкции и нарачаниот производ ќе ви биде доставен најдоцна за 2 работни дена.

Контакт

  • +38970221389 +38970221389
  • gavrilovski@ipsum.mk gavrilovski@ipsum.mk
  • Ipsummedicalsolution

Facebook

TEOXANE © 2023. UKION SHOPS