За нас

Почитувани,

ние сме ИПСУМ - компанија со главна дејност трговија на големо во медицински помагала, опрема , потрошен материјал.

За повеќе информации,нарачки и совети можете да се обратите на :

ИПСУМ 

Анкарска 21

1000, Скопје

389 70 221 389

sales @ ipsum . mk

 

Начин на купување

На TEOXANE (IPSUM) интернет продавницата купувањето online е едноставно и брзо. Додадете го во кошничка саканиот производ и внесете ги бараните податоци за испорака и наплата преку картичка или фактура. Следете ги едноставните инструкции и нарачаниот производ ќе ви биде доставен најдоцна за 2 работни дена.

Контакт

  • +38970221389 +38970221389
  • gavrilovski@ipsum.mk gavrilovski@ipsum.mk
  • Ipsummedicalsolution

Facebook

TEOXANE © 2024. UKION SHOPS