Mesotherapy

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Derma Roller
A dermaroller is a skin care device used to help rejuvenate the skin, treat acne scar..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.

Начин на купување

На TEOXANE (IPSUM) интернет продавницата купувањето online е едноставно и брзо. Додадете го во кошничка саканиот производ и внесете ги бараните податоци за испорака и наплата преку картичка или фактура. Следете ги едноставните инструкции и нарачаниот производ ќе ви биде доставен најдоцна за 2 работни дена.

Контакт

  • +38970221389 +38970221389
  • gavrilovski@ipsum.mk gavrilovski@ipsum.mk
  • Ipsummedicalsolution

Facebook

TEOXANE © 2024. UKION SHOPS