Clean Pyramid

400 ден.
Шифра на производ: Clean Pyramid
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

THE PERFECT FACIAL TOOL
to upgrade yout daily skin cleansing with AHA cleansing gel.

The clean pyramid deeply yet gently cleans and massages your face thanks to its triple actions:

THE CLEAN PYRAMID IS:
- Ergonomic and smartly designed
- Hygienic: wash & dry it easily
- Easy to carry & use
- Suitable for all skin types

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Начин на купување

На TEOXANE (IPSUM) интернет продавницата купувањето online е едноставно и брзо. Додадете го во кошничка саканиот производ и внесете ги бараните податоци за испорака и наплата преку картичка или фактура. Следете ги едноставните инструкции и нарачаниот производ ќе ви биде доставен најдоцна за 2 работни дена.

Контакт

  • +38970221389 +38970221389
  • gavrilovski@ipsum.mk gavrilovski@ipsum.mk
  • Ipsummedicalsolution

Facebook

TEOXANE © 2024. UKION SHOPS